Asbest Ölçüm ve Çözümleri BAB Mikroskop, Bs200Doc

Asbest Görüntülerini Analiz etmek için gerekli donanım ve yazılım
1-BAB Phase Contrast Mikroskop
2-BAB USB Mikroskop Kamera
2-BAB Bs200Doc Yarı Otomatik Yazılımı


BAB Bs200Doc yazılımı görüntülerinizi otomatik olarak kalibrasyon yaparak size bire bir ölçüm degerleri ile rapor hazırlar. Gerekli matematiksel parametre sonuclarını ve istatistik degerlerini hesaplar. Kullanıcı isterse verileri word,excel gibi yazılımlara aktarır.

BAB Phase Contrsat Mikroskop Led ışık kaynagı ve PH Plan Objektiflerle mükemmel görüntülerinizi inceleyebilirsiniz, Ergonomik yapısı ile kullanıcı yormaz. Yerli üretici olmamızdan dolayı fiyat ve kalite avantajı sağlar.

numune slaytlarını NIOSH 7400 'A' sayma kurallarına göre, diğer bir deyişle tüm lifler .5 µm ve fiber çapına bakılmaksızın 3: 1 en-boy oranı ile hesaplanır

Genel olarak NIOSH 7400 olarak adlandırılan bu belge, işyerindeki havadaki kirleticilerin örneklenmesi ve analiz edilmesi için bir yöntemdir. Bu yöntem NIOSH tarafından geliştirilmiş ve kurulan deney protokollerine ve performans kriterlerine göre değerlendirilmiştir.
NIOSH 7400 yöntemi, havaya yayılmış asbestin ulusal standart test yöntemi olarak dikkate alınabilen PCM(Faz Kontrast BAB Mikroskop) tabanlı yöntemlerden biridir. Bu PCM tabanlı yöntem, ucuz, zaman kazandıran ve havadaki asbestin çalışma ortamında izlenmesi ve kontrolü için uygundur.

Destek: Yazılımda veya donanımda sorabileceginiz herhangi bir soruyu direk sorabilir ve kesin cevap alırsınız.

BAB Polerize Mikroskop


Bs200Pro
Bs200Doc
Bs Comet Assay
Bs Karyotype/Cytogenetic
Bs Fish, CGH Fluorescence
Bs Geometrik Morfoloji
Bs Orthopaedica
Bs production Control
BAB Microscope / Camera
Örnek Uygulamalar
BAB 3D Image
BAB Laboratuvar