ISO9001:2015
 
 

BAB Görüntü Analiz Sistemleri

KURULUŞ TARİHİ :1993
KURUCU :Babacan UĞUZ / Matematik Müh.(İstanbul Teknik Üniversitesi)BAB LTD. olarak 1993 tarihinden bu yana Görüntü işleme ve analiz yazılımı 2009 Yılından bu yana da mikroskop üretmekteyiz.

Yazılım ve donanım alanında faaliyet gösteren BAB ltd. Bilişim sektöründe gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Görüntü işleme ve analiz yazılımları konusunda yazılım geliştirmek ve yazılımla ilgili uygun donanımları üretmektedir. Görüntü analiz yazılımlarının kullanım alanları : Ar-Ge, Laboratuar, Ürün geliştirme, Malzeme analizi, genetik, comet assay, ortopedi gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Görüntü analiz yazılımlarının dışında veri tabanı yazılımlar Kooperatif, Vakıf, Dernek, Yazışma ve proje/ İhale takip, web uygulamaları, görüntü arşiv, klinik takip gibi yazılımlarımız vardır.Özel projeler doğrultusunda yazılım ve donanım geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz :

Görüntü işleme ve analiz, veri tabanı, web yazılım ve donanım alanlarını geliştirmek. Tüm sektörlerde çözümler üretmek.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yazılımları geliştirmek,birlikte çözüm üretebilmek,uluslararası rekabet oluşturabilmek ve kararlı olmak
Üretmeyi sevenlerle birlikte çalışma ortamı sağlamak.
Üretmeyi sevenlerin, iddialı olanların, hedefi olanların çalışmayı istediği yer olmak.

Misyonumuz :

Yazılım üretme, geliştirme stratejileri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, eğitim, satış ve satış sonrası hizmetlerin en iyisini gerçekleştirmek BAB'ın en önemli değeridir.
Bilişim ve teknolojide hızla yaşanan gelişimler içerisinde etkin bir şekilde yer almak, Ar-Ge ve endüstriyel yazılımlarda öncü ve güvenilir yazılımlar geliştirmek.

Stratejimiz :

ISO kalite belgesi, marka tescili ile, Yüksek teknolojik düzeyde yazılım geliştirmek, hizmet vermek.
Yazılım konusunda en iyi ve öncü olmaya devam etmek
Yüksek teknolojik yazılımlar geliştirmek.

Hedefimiz :

Geliştirmiş olduğumuz yazılımların ve donanımlarının (Kamera, Mikroskop, Işık kaynağı..) daha iyisini yapmak.

İlkelerimiz

İlkemiz :

BAB, faaliyetlerimizde dürüst ve etik standartlarla hareket eder. Bizim için hesap verebilme, açıklık politikası, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, devlet ve topluma karşı sorumluluklarımızın temelini oluşturur.

BAB, ticari faaliyetlerinde başarılı olmak amaçlıdır. Başarılı olabilmek içinde dürüst, saygılı olarak hareket eder.

Farklılıklarımız :

Üretmek BAB'ı diğer şirketlerden ayıran en önemli farklılıktır. Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi analiz etmiş , medikal/ endüstriyel yazılım ve donanımda öncülük yapmayı görev edinmişsizdir.

Dünya pazarında artan rekabete ayak uydurabilmek için bilgi teknolojilerin kullanılması vazgeçilmezdir. BAB yazılım üretici olarak dünya pazarındaki teknolojik gelişmeleri yakından incelemektedir. Pazardaki yerini daha da yükseltebilmek için yazılımlarını sürekli geliştirmekte ve bunu müşterimizle paylaşmaktayız.

Firma Profili

Firma Ünvanı: BAB Yazılım, Donanım, Mühendislik,Medikal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti
Kuruluş Tarihi: Nisan 1993
Şirket Adresi: Öziş sanayi Sitesi 1549 sok no 34 İVEDİK OSB Yeni Mahalle ANKARA
Faaliyet Alanı: Medikal ve Laboratuvar Cihazları, Görüntü İşleme ve Analiz Yazılımı, Veri Tabanı Yazılımı Üretimi ve Satışı
Ödenmiş Sermaye: 500 000TL
Ticaret Sicil No 94003 (Ankara Ticaret Odası)
Banka Bilgileri Banka Hesap Numaraları
Yapı Kredi IBAN : TR59 0006 7010 0000 0087 9036 37
Akbank IBAN : TR55 0004 6001 1288 8000 1293 50
Çalışan Sayısı: 4
Sorumlu Kişi: Babacan UĞUZ