ISO9001:2015
 
 

Bs200proP Görüntü İşleme ve Analiz Sistemi / Ürün Kontrol Modülü

Bs200ProP Yazılımı Ürün kontrolü için bir veya birden çok kameradan görüntü alır ve analiz eder. Üretilen ürünlerin morfolojik incelemeleri, kirlilik, hatalı üretim, boyama oranı,delik derinlikleri, delik boyları,çapları, konumları, yüzey analizleri ve kalite kontrolünü,vs., hızlı bir şekilde yapar ve sonuçları verir.

Kontrolünü yapmak istediğiniz ürün: metal ürünü, tekstil ürünü, ağaç ürünü veya herhangi bir ürün olabilir.

Bs200ProP Yazılımı ile ürün kontrolü yapmak son derece kolay ve güvenlidir. Master olarak tanımlamış olduğunuz ürün bilgilerini, belirlenen bir dosya adı ile kaydeder.

Ürün üzerinde tanımlanan her bilgi önemlidir. Seri olarak üretilen her ürün master olarak belirlenen bilgileri baz alınarak kontrol edilir. Kontrol etme süresi bilgisayarınızın ve kameranızın hızına bağlı olarak 8 ms ile 30 ms arasında değişmektedir.

Master bilgileri Bs200ProP yazılımında otomatik olarak oluştulur. Oluşturulan master bilgi ile söz konusu ürünün kontrolü, Çalış düğmesine basmakla başlar ve mili saniye bazında sizlere sonucu verir. Eğer üretim hatalı bir üretimse sizleri sesli, mesajlı, ürün üzerinde flaş(hatalı nokta üzerinde) yaparak, Işık yakarak uyaracaktır.

Üretim aracınız bilgisayar kontrollü ise, hatalı üretim durumunda üretim bandını otomatik durdurur.